Erikoisnäyttely 2011

14.5.2011 ÄÄNEKOSKI
Tuomari Anne-Marie Beenen-Sljuiters, Alankomaat

PITKÄKARVAT

PENNUT NARTUT 5-7kk - PUPPIES BITCHES 5-7 months
Somatuulen Blavod Aicha PEK 1. KP ROP-pentu BIS 1-pentu

UROKSET JUNIORILUOKKA - MALES JUNIOR CLASS
Hollandroy Sander JUN EH
Presto v. Oscarli JUN EH

UROKSET NUORTEN LUOKKA - MALES INTERMEDIATE CLASS
Amidos Vän Hippy Dandy NUO H
Jonker Jan v.d. Dorestee -poissa-

UROKSET AVOIN LUOKKA - MALES OPEN CLASS
Amidos Vän Falco Jerome AVO ERI 2
Hagrid AVO EH
Hollandroy Arvaij AVO ERI 1 SA PU 1 SERT VSP FI MVA
Irwijn v.d. Dorestee -poissa-
Tarita's Gingerbread Guy AVO ERI 3
Working Flame's First Dynamite AVO EH

UROKSET VALIOLUOKKA - MALES CHAMPION CLASS
Jerome-Duc v.d. Passchin VAL EH

NARTUT JUNIORILUOKKA - BITCHES JUNIOR CLASS
Hollandroy Saskia JUN EH

NARTUT NUORTENLUOKKA - BITCHES INTERMEDIATE CLASS
Amidos Vän Hjärtlig Fatsia NUO EH

NARTUT AVOIN LUOKKA - BITCHES OPEN CLASS
Eviko Happy-Grego AVO H
Hollandroy Heera-Amy AVO ERI 2 SA PN 2
Konnamuorin Lenita AVO H
Minke Zowie v.h. Fluitekamp AVO ERI 1 SA PN 1 SERT ROP BIS 2
Somatuulen Aicha Alina AVO H

NARTUT VALIOLUOKKA - BITCHES CHAMPION CLASS
Tarita's Golden Girl VAL EH

NARTUT VETERAANILUOKKA - BITCHES VETERAN CLASS
Black Aura's Daphne Bonzer VET EH

LYHYTKARVAT

UROKSET JUNIORILUOKKA - MALES JUNIOR CLASS
Junipermoons Northern Harrier JUN EH
Junipermoons Norethern Sparrowhawk JUN EH
Rochallor Spellcaster JUN EH
Rochallor White Wizard JUN H

UROKSET AVOIN LUOKKA - MALES OPEN CLASS
Jerex Humble Boy AVO ERI 1 SA PU 1 SERT VSP
Kare-Saran Zak'Nefein AVO EH

UROKSET VALIOLUOKKA - MALES CHAMPION CLASS
Kare-Saran Z'Spike VAL EH

NARTUT JUNIORILUOKKA - BITCHES JUNIOR CLASS
Esaber Controle Voor Wanda JUN EH
Rochallor Black Magic JUN ERI 1
Stemma's Doornroosje-Xenya JUN ERI 2
Bailey v. Rianne's Erf -poissa-

NARTUT AVOINLUOKKA - BITCHES OPEN CLASS
Dark'Un's Jolig-Favoriet AVO EH
Kare-Saran Z'Inni AVO ERI 1 SA PN 2 SERT
Stemma's CarMa-Xenya AVO ERI 2
Stemma's Cecilja-Xenya AVO EH

NARTUT VALIOLUOKKA - BITCHES CHAMPION CLASS
Cera des Fonds de Gueule VAL ERI 1 SA PN 1 ROP BIS 3
Dark'Un's Hartelijk-Blij VAL EH
Rochallor Love Walks In VAL ERI 2 SA PN 3

KARKEAKARVAT

PENNUT UROKSET 5-7kk - PUPPIES MALES 5-7 months
Meevaller Charmeur Ster BABY 2.
Meevaller Cooler Dan Coen BABY 1. KP ROP-pentu BIS 2-pentu

PENNUT NARTUT 5-7kk - PUPPIES BITCHES 5-7 months
Aloha Kakoo Nalani Alma BABY 1. KP VSP-pentu

UROKSET NUORTENLUOKKA - MALES INTERMEDIATE CLASS
Meevaller Bliksem NUO EH
Meevaller Booswicht NUO EH
Syrjän Dumle-Aimo NUO H
Zemin Enne-Star NUO H

UROKSET AVOINLUOKKA - MALES OPEN CLASS
Joep AVO EH
Süzi-Dog's Exquisiet Smile -poissa-

UROKSET VALIOLUOKKA - MALES CHAMPION CLASS
Crispin Castor de Ruwe Kempenaer VAL EH
Nambygo Ik Ben Idefix VAL ERI 1 SA PU 1 ROP BIS 1
Süzi-Dog's Fast FWD Fellow VAL EH
Süzi-Dog's Fixed Star VAL ERI 2

UROKSET VETERAANILUOKKA - MALES VETERAN CLASS
Nambygo Fast Faust VET ERI 1 SA PU 2 ROP-vet BIS 1-vet

NARTUT JUNIORILUOKKA - BITCHES JUNIOR CLASS
Vrouw Centa v.'t Vrijbuitersnest JUN EH

NARTUT NUORTENLUOKKA - BITCHES INTERMEDIATE CLASS
Meevaller Blondine-Bodien NUO H
Zemin Eiku Titan-Heti NUO H
Zemin Erri-Heti NUO H

NARTUT AVOINLUOKKA - BITCHES OPEN CLASS
Meevaller Bolleboosje AVO ERI 1 SA PN 1 SERT VSP

NARTUT VALIOLUOKKA - BITCHES CHAMPION CLASS
Call Me Camilla v. Brabantstad VAL ERI 1 SA PN 2
Hetty Blok v.d. Vinkenburcht VAL ERI 2
Meevaller Amusant VAL EH
Meevaller Applaus VAL ERI 3
Meevaller Aureool VAL H
Nambygo Interessant Ida VAL EH

NARTUT VETERAANILUOKKA - BITCHES VETERAN CLASS
Mira-Hiske v.d. Bothof VET EH
Nambygo Frau Fortuna VET EH